Neura on vaimse tervise hindamise ja pikaajalise hoidmisega tegelev asutus, mis ühendab neuropsühholoogilised konsultatsioonid, psühholoogilise nõustamise, vaimsete võimete hindamise ning treeningud ja psühhoteraapia koos kliiniliste tugiteenustega üheks sidusaks tervikuks. Töötame  klientidega, kes soovivad liikuda tasakaalustatult isiklike eesmärkide saavutamise poole, kasutades eelkõige tõenduspõhiseid neuro- ja käitumisteaduslikke meetodeid.

Meie klientide eest hoolitsevad kliinilised neuropsühholoogid, kes on spetsialiseerunud tööks neuroloogiliste haigustega patsientidega. Unikaalne taust ja tugev spetsialiseerumine annab võimaluse rakendada teadmisi ja kliinilist kogemust ka tervetele inimestele suunatud vaimse võimekuse arendamisel, kognitiivseid muutuseid ennetava elustiili ja keskkondlike muutuste planeerimisel ning vaimsete võimete treeningkavade koostamisel.

Nõustamisel, hindamisel ning sekkumisel läheneme kliendile individuaalselt, arvestades tema isiklikke eesmärke, tervisliku ja psühhosotsiaalse seisundi eripärasid ning varasemate ja Neuras tehtud uuringute tulemusi.

Meie juriidiline info:

Ettevõtte nimi: OÜ NEURA

Reg. nr: 12580511

Arveldusarve:  EE372200221058864417 Swedbank

Kontakt: info@neura.ee